top of page

O NÁS

 • Spoločnosť Coffee Touch s.r.o založená v r. 2007. Našim cieľom je dosiahnuť čo najvyšší možný štandart v službách, ktoré poskytujeme. Spokojnosť zákazníka, novinky na trhu, flexibilita, garancia kvality produktov, sú pre nás prioritou.
 • V roku 2007 sme otvorili reštauráciu s pizzériou a kaviarňou La Cultura. Moderný štýl podniku a široká ponuka jedál, kávových koktejlov, pizze a nápojov, ponúkne každému, to čo hľadá. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kvalitnou kávou COSTADORO CAFFE, ktorej sme výhradní disribútori pre slovenský market. Rozhodli sme sa pre čisto nefajčiarsku reštauráciu, týmto sa chceme priblížiť európskemu trendu (aj v tomto smere).
 • V roku 2009 sme založili občianske združenie Slovak_Coffee_Association, ktoré je členom svetovej neziskovej organizácie SCAE (speciality coffee assn. of europe ) www.scae.com, kde nám bol udelený štatút koordinátora SCAE slovak chapter, kde okrem školení a ostatných aktivít máme právo usporiadavať oficiálne majstrovstvá slovenskej republiky v príprave kávy Barista Championship, kde víťaz postupuje na prestížne svetové finále.
 • Na konci roku 2010 sme otvorili modernú, štýlovú kaviareň s reštauráciou Grand Caffe, kde sme vsadili v prvom rade na kvalitu ponúkaných služieb. Brasserie pochádza z francúzkeho slovníka, kde tento pojem sa udomácnil v Anglicku a to hlavne pre metropolitné reštaurácie. Vyjadruje, že na jednom mieste od kvalitného piva, kávy a kuchyne, možete od zariadenia očakávať určitý typ zábavy, ktorý sa uberá charekterovým a presným smerom podľa filozofie zariadenia.
 • V 2011 sme začali pražiť vlastné exkluzívne kávy  9 Grams Coffee - 1st roastery in town, ktoré ponúkame našim hosťom, ako aj  zákazníkom, ktorí majú záujem si zakúpiť kávu do vlastných prevádzok alebo do domácností. Ani nás neobišiel moderný svetový trend coffee shop pražiarní, kde priamo na prevádzke môžete vidieť ako sa napr. vaša obľúbená káva práve praží. V Žiline sme prvá a jediná pražiareň svojho druhu.
 • V 2012 sa nám podarilo získať výhradné zastúpenie na od popredného francúzskeho čajového domu LOV ORGANIC, na predaj a distribúciu týchto unikátnych čajov pre Slovensko. Čaje sú čisto organické a absolútnym ohľadom na životné prostredie. Sypané čaje ako aj svetová novinka, čaje v mouselline bags (gázové vrecúška), kde nie je použitý 
 • V 2013 Otvorili sme reštauráciu s kaviarňou v Trenčíne s názvom  FOOD STATION, v obchodnom centre Laugarício. Ponuka produktov je totožná s La Cultura, Žilina. Počas letných mesiacov môžete využívať aj letnú terasu. 
 • Stali sme sa výhradným distribútorom pre Slovensko spoločnosti ANFIM. Mlynčeky sa radia medzi najkvalitnejšie  na trhu, o čom hovorí aj veľké množstvo svetových špičiek baristov, ktoré tieto mlynčeky využívajú.
 • Spustili sme eShop CoffeeArt.sk, zameraný hlavne na naše produkty a pomôcky pre baristov, kaviarne, hotely, reštaurácie. Všetko je orientované smerom ku káve a čajom
 • 2014 Začiatkom roku sme ovorili školiace baristické centrum na prípravu kávy, kávových nápojov a rôznych stupňov vzdelávania, kde máme čo ukázať úplným nováčikom v tomto obore alebo profesionálnym baristom. Centrum má oficiálny názov 9GC Training Centre
 • 2015 Oficiálne sme uviedli na trh náš espresso blend pre kaviarne pod názvom 9 Grams Coffee - Real Gentleman. Vyvážená a lahodná zmes kvalitných Arabica káv prevažne z Latinskej Ameriky a Afriky. V tej istej súvislosti sme spustili aj nové obaly na 250g balenia kávy. Sú v papierových krabičkách, ktoré sú vyrábané v chránenej dielni. Káva vo vnútri je v ďalšom obale, zabalená s jednoscestným ventilom, aby ostala čo najdlhšie čerstvá​
 • 2016 Otvorili sme vlastnú kaviareň v srdci Bratislavy pod názvom Five Points. Kaviareň je smerovaná na profesionálny prístup a hlavne vybavenie kaviarne espresso barom a barom na prípravu alternatívnych metód. Všetko čo je moderné v dnešnom svete a viete objavovať v prípravách nájdete u nás.
bottom of page